Джокович завърши полуфиналите. Мъри в петия сет нямаше шанс

“Беше много сложна игра. Започнах добре, имаше остър удар, но Анди стана. Намерени самочувствие, но в петия сет, аз бях по-добре “, Джокович srhnul в интервю на корта.

Сръбският tensita и все още може да се надява на постигане на кариерата от Големия шлем. Титлата от Париж не се е борила. Втората поредна година и трети път в кариерата си тук, напредна до финалите, той е 16-ти цялостното мач за титлата

Този път обаче Srb премахнете най-трудното препятствие. – испанската глина цар Надал – вече на четвъртфиналите. Срещу Wawrinka има 17: 3 баланс, контролиране на 16 от последните 17 дуели. Швейцарската победи Джокович на миналогодишния Australian Open, където в крайна сметка триумфира в първия турнир от Големия шлем

И тогава там е още едно нещо -. Джокович спечели в 29.мач в един ред, на глина този 28-годишният Сърба никой не е направил. Затова ще има премиера ангажимент на Ролан Гарос любим

първият играч класацията Новак Джокович се отправиха към финалите в петък, довели 2:. 0 в комплекта, контролираха мача. Но Мъри е в края на третия сет в мача и драматизирани

В четвъртия сет при 3:. 3 Но организаторите заради приближаването на бурята прекъсна мача, който се поберат повече Djokovičovi.Murray бяха отворени, и смятат, че ако дуел той продължи след кратка пауза в същия ден, той ще има надмощие.

на dohrávky под ясно небе на Париж се присъедини, обаче, двете тенисистки напрегнато. Джокович също вярваше, че няма да издържи на глинен съд.

И двамата играчи гледаха чиста игра на услуга.Първият сержант на завръщането спечели Сърбия в десетия кръг. В следващия след това се движат голям британец, който стоеше търпеливо дълги обмен и да няма грешки, спечели една контраатака в Djokovičových отдалече попаднали в привеждане на четвъртия сет.

ще са фенове Това, че са чакали дълго дърпане на въже? Не

Джокович прецизира минута, той започва да практикува агресивен стил, бутна в мрежата, на които нито инат защитата на Мъри не бе достатъчно

Srb противник brejknul и влезе в един бърз олово 3:.. 0 ,

втората повратна точка за настъпили в състояние 1:. 4, Мъри, вместо да се запази на услугата и се опита друг недостиг изтегляне, попаднал нечист trefeným инсулт предложена brejkbol и Джокович благодари шанса да го използвате

Двудневният полуфинал съвпадна с четири часа.Джокович в решителния сет ясно доминира, както се потвърждава от втория точки proměněným мач

Мъри разтърси глината никакъв късмет. – в Париж приключи на полуфиналите за трети пореден път. Освен това той разби серия от овладени петмесечни битки. Сега нямаше шанс. С Джокович победи осем мача.

“Разочарован съм, но мисля, че играх тук може би най-добрия си тенис. Играта ми е близка до тази, с която спечелих grandslam “, каза Мъри на пресконференция.

Чехия женски празнуваме титлата на двойки

Преди да влезе в главната сцена в финал на женския сингъл Луси Сафарова, чешкият тенис изигра голям успех на Ролан Гарос.Мириам Kolodziej и Маргарет Vondroušová спечели в Ролан Гарос младши титла по двойки. На финала побеждава американска двойка Dolehideová, Стюарт 6: 0, 6: 3

чешки момичета успяват в младши удвоява, както и на Откритото първенство на Австралия, първи турнир от Шлема на сезона. На Ролан Гарос с Vondroušova Kolodziej загуби в пет мача през тази година, нито определени I. Прага клубни играчи ČLTK доминират в двойки, спечели петнадесет в един и три на турнира.

Петнайсет години Vondroušová също е световен лидер сред юноши и девойки в сингъла загуби в полуфиналите с победителя късно Паула Badosaovou от Испания.

Иван Dodig и Марсело Мело празнува първата си титла от Големия шлем.В последната хърватско-бразилския двойката Париж победи 6: 7, 7: 6 и 7: 5 топ засява братята Боб и Майк Брайън на САЩ

турнира Тройка Dodig Мел отвръща на удара, облагодетелствана близнаци поражение на финала на Уимбълдън през 2013 година. и миналата година магистърски Турнири. Заедно те спечелиха само трета титла, но далеч от най-ценно.

Брайън поражение днес потвърди, че в Ролан Гарос успеят да спечелят броя на всички Големия шлем най-малко. Шестнадесет от Големия шлем шампиони нападнали трета победа в Париж, но напуснаха четвъртия окончателно поражение.