Škótsko zápas s Katar pokračovať napriek kritike nad prípravkom

Priateľský futbalový zápas medzi Škótskom a Katarom sa uskutoční v piatok v Edinburgu napriek rozsiahlemu odsúdeniu porušovania ľudských práv, o ktorom sa uvádza, že prevláda vo výstavbe miest a infraštruktúry pre svetový pohár v roku 2022.

Vo štvrtok však Nicola Sturgeon čelí sériu problémov týkajúcich sa otázok týkajúcich sa otázok prvého ministra v škótskom parlamente, podľa ktorých by ľudia mali prestať hádať nad jedným futbalovým zápasom, Povedal komore Holyrood, že rozhodnutie o zápase bolo jediné pre škótsku futbalovú asociáciu (SFA) a že rešpektovala ich rozhodnutie Bet365 pokračovať, povedala: “Rešpektujem názory tých ktorí si myslia, zajtrajší zápas by nemal pokračovať, ale dúfam, že tí, ktorí majú tento názor bude tiež akceptovať iné názor, že šport môže byť dobrý spôsob, ako zaujať a zvýrazniť porušovanie ľudských práv, a to najmä ak je táto alternatívny pohľad v držbe organizácií ako Amnesty International. “Sturgeon dodal:” Namiesto toho, aby sme v Škótsku diskutovali o jednom futbalovom zápase, mali by sme sa zjednotiť za týmito dvomi požiadavkami: po prvé, že Fifa dostane svoj dom v poriadku, že tvrdenia o korupcii sa robustne vyšetria a ktokoľvek nájde Vinný je postavený pred súd; A po druhé, že ľudské práva sú rešpektované a dodržiavané v každej časti sveta bez výnimky. “Reakcia na kritiku od fanúšikov a odborov na začiatku tohto týždňa povedala, že SFA je” dôležité oddeliť túto športovú Od vážnych problémov ľudských práv pochádzajúcich z Kataru “, Škótska vláda a SFA odsudzujú zneužívanie a snažili sa konštruktívne sa angažovať v Katare a ponúknuť zdieľanie skúseností Škótska s hosťovaním spoločných hier, ktoré pomôžu začleniť ľudské práva a bezpečné pracovné postupy do prípravy a Mistrovstvá sveta.

Skupiny fanúšikov naznačujú, že sú kontaktované zvyšujúcim sa počtom škótskych fanúšikov z celej krajiny, vyjadrujúc obavy týkajúce sa hosťovania Kataru na Veľkej ceste. Simon Barrow združenia škótskych futbalových fanúšikov povedal: “Tartanská armáda získala povesť najlepších fanúšikov na svete a majú veľký pocit spravodlivosti, aby sme im poskytli príležitosť Aby urobili svoju bitku, aby sa postavili k tejto otázke. “Pred zápasom bude Tartanská armáda letí Bet 365 mimo štadión spolu so škótskym TUC, aby zvýšila povedomie o vážnom zneužívaní migrujúcich pracovníkov v Katare. Počas svojej doby Ako prvý minister, Alex Salmond bol kritizovaný za svoje rokovania s vládou z Kataru o investičných a obchodných dohodách, počas ktorých predstavil škótske bankové manažmenty a usporiadal obchodné delegácie.

Salmond bol takisto ohlásený, že zvážil hľadanie pôžičiek od investičnej banky Qatari na financovanie veľkých kapitálových projektov v Škótsku vrátane nového mosta vo výške 2 mld. Libier.

read more: http://sk.top10-bookies.com/bet365/

Rate this post